İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ZONGULDAK
Zonguldak Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

ZONGULDAK TURİZM HARİTASI 13 Şubat 2018
foto
Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Geomatik Mühendisliği bölümü öğrencilerinin Sosyal Sorumuluk Projesi kapsamında hazırlamış oldukları interaktif Zonguldak Truizm Haritası Zonguldak Turizm Haritası adresinden yayınlanmaktadır.
[Devamı]
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VE BERATI TEVCİH TÖRENİ 07 Şubat 2018
foto
Bugün saat 14:30 da BEÜ Sezai Karakoç Kültür Merkezinde Türkiye Cumhuriyeti Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.
[Devamı]
SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ YÜRÜYÜŞÜ 05 Ocak 2018
foto
07.01.2018 Pazar günü saat 11 de Öğretmenevi önünden Valilik önüne kadar, Sarıkamış Şehitleri anısına yürüyüş yapılacaktır. Yürüyüşe katılmak isteyenlerin anılan gün ve saatte Öğretmenevi önünde hazır bulunmaları gerekmektedir.
[Devamı]
VOLEYBOL MAÇIMIZA DAVET 04 Ocak 2018
foto
Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası kapsamında voleybol takımımızın 6 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 19:30 da Site Kapalı Spor Salonunda Zonguldak Müftülüğü ile maçı vardır. Desteğinizi bekliyoruz.
[Devamı]
KONFERANSA DAVET 08 Aralık 2017
foto
Başkan Yardımcımız Sayın Hamza TAŞDELEN'in konuşmacı olarak katılacağı "Afetlerde Kriz ve Risk Yönetimi"başlıklı konferans bugün saat 14:00 de BEÜ Prof. Dr. Arif AMİROV Konferans salonunda yapılacaktır.
[Devamı]
Örnek olarak eklenmiş bir duyurudur 12 Ağustos 2016
Bu bir duyuru örneğidir. Sitenize eklemek istediğiniz duyuruları bu örnekte olduğu gibi ekleyebilirsiniz.
[Devamı]