İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Zonguldak Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

YÜZÜK KESME OPERASYONU 17 Ağustos 2018
foto
Atatürk Devlet Hastanesinden 179 hattımıza yapılan ihbar ile, parmağının şişmesi sonucu yüzüğünü çıkaramayan 16 yaşındaki Haydar GEZMEZ isimli gencimizin parmağındaki yüzük ekibimiz tarafından 5 dakikalık başarılı bir operasyonla kesilerek çıkarıldı. (Fotoğraflar: Murat Duysak - Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
17 AĞUSTOS DEPREMİNİN 19. YILDÖNÜMÜ 17 Ağustos 2018
foto
17 Ağustos 1999 Depreminin 19. yılında, depremlerde vefat eden tüm vatandaşlarımızı rahmetle anıyoruz. Allah bir daha milletimize böyle büyük acılar yaşatmasın.
[Devamı]
BEÜ DEN EKİBİMİZE TEŞEKKÜR. 15 Ağustos 2018
foto
BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Bekir Hakan Bakkal'dan Ekibimize teşekkür, Zonguldak'ta, bisikletiyle gezerken 2 metre yükseklikten düşen 7 yaşındaki Fırat Başaran'ın ağzından giren demir başından çıktı. Yaralı çocuk, ekipler tarafından Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Merkezine sevk edildi. Beyin cerrahisi, kulak burun boğaz, plastik cerrahisi, anestezi ve AFAD ekipleri başarılı bir ekip çalışması sonucunda 6 saat süren operasyonla 1 metre uzunluğundaki demir çubuk operasyonla alındı. Çocuk yoğun bakım ünitesine kaldırılan 7 yaşındaki Fırat Başaran’ın tedavisi devam ediyor. Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Bekir Hakan Bakkal, ameliyata katılan 1 uzman doktor ve 6 öğretim üyesi ile birlikte 7 yaşındaki Fırat Başaran’ın...
[Devamı]
EKİBİMİZ BEÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNDE YAPILAN OPERASYONA KATILARAK 7 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN KASAFINA SAPLANAN DEMİRİ KESTİ. 14 Ağustos 2018
foto
İlimiz merkezi Yeşil Mahalle Nihat Arkat Sokakta meydana gelen olayda evlerinin girişinde düşen gencin ağzına saplanıp ensesinden çıkan inşaat demiri Zonguldak İtfaiyesince kesilerek, 112 tarafından Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı.Burada yapılan ilk müdahalenin ardından sevk edildiği BEÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ nde ameliyathaneye alınan gencimizin kafasındaki demirin dışarıda kalan büyük bir kısmı ekibimiz tarafından kesilerek ameliyata hazır hale getirildi. (Fotoğraflar: Mustafa Küçükağa, İsmail Emrah Kayıkcıoglu - Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
EKİBİMİZDEN BAŞARILI BİR OPERASYON DAHA 31 Temmuz 2018
foto
Atatürk Devlet Hastanesi Site Ek Binası Acil Servisinde bir vatandaşımızın şişen parmağını sıkıştıran alyansı ekibimiz tarafından yapılan başarılı operasyon ile kesilerek çıkarıldı.(Fotoğraflar: Baykul ALA - Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
KÖRPEOĞLU MAHALLESİNDE ARAÇ YANGINI 29 Temmuz 2018
foto
Kilimli İlçemize bağlı Körpeoğlu Mahallesi mevkiinde seyir halindeki aracın alev alması sonucu araç kullanılaz hale gelmiş çıkan yangın Çatalazı Belediyesi İtfaiyesi tarafından söndürülmüştür, olayda can kaybı yaşanmamıştır.(Fotoğraf: İbrahim Kırnapcı - Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
Trafik Kazası 24 Temmuz 2018
foto
Gökçebey ilçemiz Örmeci köyü yol ayrımında Zonguldak Devrek seferi yapan yolcu minibüsü kontrolünü kaybederek yan yatmıştır. Minibüs içerisinde bulunan 10 yaralı 112'ye teslim edilerek hastaneye sevk edilmiştir. (Fotoğraf: Mustafa KÜÇÜKAĞA-Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
KAYIP ŞAHIS BULUNDU 20 Temmuz 2018
foto
Istanbuldan Bartına 18/7/2018 gece saat 02:00 da motosikletiyle yola çıkan 1988 doğumlu Gürkan CAN isimli vatandaşımızdan en son 18/07/2018 tarihi 06:00'da ailesi ile görüşme yapmış bir daha haber alınamamıştır. 20/07/2018 tarihinde 03:00'de gelen ihbar üzerine 08:30'da aramalara başlayan ekibimiz Dorukan tünelinin ilerisinde (Devrek e 18 km kala) uçurumda bugün saat 14:00 sularında cansız bedeni bulunmuş olup olay yerinde Savcı beklenmektedir. Ailesine ve yakınlarına sabırlar dileriz.(fotoğraf Baykul ALA Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
Trafik Kazası 18 Temmuz 2018
foto
Kilimli İlçemizin Karadon Mahallesi Damarlı mevkiinde, yapılan bir ihbar üzerine bir işçi servis aracı yaklaşık 50 metrelik uçurumdan yuvarlanmış halde bulundu. Görgü tanıklarının, araçta bulunan yaralıların kendi imkanları ile araçtan çıktıklarını ifade ettiği olayla ilgili polisin soruşturması devam ediyor.
[Devamı]
ARAMIZDAN AYRILANLAR 40 - Mesut ACAR 17 Temmuz 2018
foto
Uzun zamandır beraber görev yaptığımız Enformasyon Memuru Mesut ACAR arkadaşımız Rize İli Pazar İlçesi Yurt Müdürü olarak tayin oldu. Mesut arkadaşımız için Kurumumuz bahçesinde tören düzenlenerek İl Müdür Vekilimiz Havva GÜZEL ve AADYM Şube Müdürümüz Murat KANLI tarafından plaket ve madenci heykeli takdim edildi. Mesut arkadaşımıza kurumumuzda geçen hizmetleri için teşekkür ediyor, yeni görevinde muvaffakiyetler diliyoruz.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   2627282930