İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ZONGULDAK
Zonguldak Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

AFAD STAJ YÖNERGESİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI 24 Mayıs 2018
foto
Bilindiği üzere, "Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Staj Yönergesi" Başkanlık Makamının 18.05.2016 tarihli ve 4768 sayılı Oluru ile yürürlüğe girmiştir. Başkanlığımız merkez teşkilatı ve il müdürlüklerimize staj konusunda yapılan yoğun başvuruların değerlendirilebilmesi amacıyla, Yönerge'de değişiklik yapılması gerekli olmuş ve ilgi Başkanlık Makamı Oluru ile anılan Yönerge'de değişiklik yapılmıştır.
[Devamı]
FİLİSTİNE UMUT OL 22 Mayıs 2018
foto
Filistin’in acılarını biraz olsun hafifletmek için “Filistin” yazıp 1866’ya göndererek ya da afad.gov.tr üzerinden bağış yaparak kampanyamıza destek olabilirsiniz. #FilistineUmutOl
[Devamı]
KUTÜL AMARE ZAFERİNİN 102. YILI 30 Nisan 2018
foto
"#KUT'UL_AMARE" ZAFERİ KUTLU OLSUN. • 5'i general, • 476'sı subay, • 9580'i er • 3248'i silahsız kişi olmak üzere, • toplam 13.309 İngiliz askeri personelini esir aldığımız Kût'ül-Amâre Kuşatmasının 102. yıl dönümü kutlu olsun. ⏩ Başta Halil_Kut ve #Sakallı_Nurettin_Paşa olmak üzere tüm Osmanlı askerlerinin ruhu şad olsun.
[Devamı]
GÜMELİ BELEDİYESİ HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ 27 Nisan 2018
foto
GÜMELİ BELEDİYESİ TARAFINDAN, KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI KATKILARIYLA 6 MAYIS 2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 12:00 DE GÜMELİ MERKEZ SPOR SALONUNDA GELENEKSEL HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ DÜZENLENECEKTİR. TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.
[Devamı]
KAYIP GENÇ KIZ BULUNDU 19 Nisan 2018
foto
Annesinin dün akşamdan buyana haber alamadığını belirterek kurumumuzdan yardım talep etmesi üzerine, Ekibimizin yaptığı Arama çalışması sonucunda kayıp genç kız Bağlık Mahallesi mezarlık mevkisinde bulundu. 112 Ekibi tarafından ilk müdahalesi yapılan genç kontroller için Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisine sevk edildi. (Fotoğraflar: Zabit YILMAZ - Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
BAŞKANIMIZ SAYIN GÜLLÜOĞLU "YILIN ADAMI" SEÇİLDİ 17 Nisan 2018
foto
AFAD Başkanı Sn. Dr. Mehmet Güllüoğlu'na Bayburt Üniversitesi tarafından Arakan'daki çalışmalarından dolayı "Yılın Adamı" ödülü verildi. @AFADBaskanlik @mgulluoglu https://t.co/ZLVg8kfHy1
[Devamı]
ŞELALE GEZİSİNDE YARALANAN VATANDAŞ 15 Nisan 2018
foto
Zonguldak Elvanpazarcık Beldesi sınırları içinde bulunan Harmankaya şelalelerine yürüyüş yapmak amacıyla giden grupta bulunan bir vatandaşımızın düşerek kolunu kırdığı ihbarı üzerine olay yerine intikal eden ekibimiz, yaralı vatandaşımıza bölgede yürüyüş yapan başka bir grupta bulunan doktorun ilk müdahaleyi yapması ve kendisinin de geri dönmek istememesi üzerine 112 ekibini Zonguldak Kent Ormanı bölgesine yönlendirdi. Burada 112 Ekibi tarafından tıbbi müdahalesi yapılarak durumu değerlendirilen vatandaşımız Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi ne sevk edildi. (Fotoğraflar: Mustafa Küçükağa - Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN 13 Nisan 2018
foto
Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Miraç kandiliniz hayırlı olsun!
[Devamı]
TAYİN OLAN ARKADAŞLARIMIZ 12 Nisan 2018
foto
UZUN SÜREDİR BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ ARKADAŞLARIMIZ Mehmet Akif DEMİR ve Erhan Kemal Cengizoglu KURUMUMUZDAN TAYİN OLDU. ARAMA KURTARMA TEKNİSYENİ ARKADAŞLARIMIZDAN Mehmet Akif DEMİR Sinop İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne Erhan Kemal Cengizoglu ARKADAŞIMIZ İSE İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne TAYİN OLDU. HER İKİ ARKADAŞIMIZ İÇİN HİZMET BİNAMIZIN BAHÇESİNDE VEDA TÖRENİ DÜZENLENEREK İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN Ahmet GÜNGÖR TARAFINDAN KENDİLERİNE PLAKET VE MADENCİ HEYKELİ TAKDİM EDİLDİ. ZONGULDAK AFAD OLARAK ARKADAŞLARIMIZ Mehmet Akif DEMİR VE Erhan Kemal Cengizoglu NA KURUMUMUZDA GEÇEN HİZMETLERİ VE BAŞARILI ÇALIŞMALARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.
[Devamı]
EREĞLİ YOLUNDA TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ. 02 Nisan 2018
foto
Kdz. Ereğli 'den Zonguldak istikametine gitmekte olan hafif ticari aracın uçuruma yuvarlanması sonucu bir kişi ağır yaralandı. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi neticesinde meydana geldiği tahmin edilen kazada, aracında sıkışarak ağır yaralanan sürücü ekibimiz tarafından kurtarılarak 112 Ekibi ile BEÜ Tıp Fakültesi Acil Servis ine sevk edildi. (Fotoğraflar: Emrah Kayıkcıoğlu - Arama Kurtarma Teknisyeni)
[Devamı]
Sayfalar: 123456   2425262728